.

ASUS Про БЕШЕ WRX80E-МУДРЕЦ SE WIFI AMD Threadripper Про EATX работна станица плоча (PCIe 4.0, ASMB9-iKVM, 2x10Gb LAN, 7xPCIe 4.0 X16 слотови, 3xM.2,2 ксу.2 порти, 11 USB 3.2 Генералот 2 порти,8-канал DDR4 ECC)

ASUS Про БЕШЕ WRX80E-МУДРЕЦ SE WIFI AMD Threadripper Про EATX работна станица плоча (PCIe 4.0, ASMB9-iKVM, 2x10Gb

DEN 21112.80

Тековен
Во магацинот.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.AMD s WRX8 Грло : Подготвени за AMD Ryzen Threadripper ПРО Серијата Процесори.Иновативни Ладење и Стабилна Власт и Сеопфатен систем за Ладење : 16 моќ фази, Pro Cool II конектори, 6-pin моќност конектори, алуминиум VRM и М. 2 heatsink, полу-пасивни СПЦ и DRAM heatsink.Ultrafast Поврзување : USB 3.2 Генералот 2x2 Тип-C порта, 10 USB 3.2 Генералот 2 порти, тројно М. 2 PCIe 4.0, ХИПЕР М. 2 X16 Генералот 4 картичка и Intel X550-AT2 двојна 10 Gb Ethernet и Wi Fi 6 одборот.Сервер-одделение Далечинско Управување - ASMB9-i KVM : BMC (Baseboard Управување со Контролер) чип да се обезбеди интелигенција за својата IPMI архитектура за out-of-band менаџмент за подобрување на хардвер-ниво на контрола за да се подобри ТОА ефикасност. 24/7 Стабилност : Тестирани за 24/7 стабилност, потврдуваат за цврсти компатибилност и опремени со Safe Slot за крајна безбедност.

Параметри на производот