.

Polydeer Smart Пондерирана Hoola Фитнес Карики за Возрасни,Губење на Тежината, кој се одвојува Прилагодливи Не-Падот Hula Пилатес Прстен w/24-Дел Авто-се Врти Топката за Деца Тр?

Polydeer Smart Пондерирана Hoola Фитнес Карики за Возрасни,Губење на Тежината, кој се одвојува Прилагодливи

DEN 719.76

Тековен
Во магацинот.

99 пот бенд/половината тример како подарок за слободни,кој е направен од премиум латекс-слободен neoprene за чувствувате топлина изолација и минимизирање на лизгање за време на вашиот тренингот.【Материјал】☛Направен од висок квалитет на сосема нов ABS пластика,многу цврсти и издржливи,ќе биде вашиот мора да се има стомакот фитнес equiment.Постојат шок апсорбирање на масажа контакти околу рингот, кога тоа брзо се ротира, масажа контакти ќе длабоко масажа на стомакот,согорувањето на мастите побрзо 2-3 пати од нормалната hula обрачот,да ви помогне да се изгради S-форма и губење на тежината.Постојат 24 монтажни јазли,може да макс одговара 42"половината линија,погоден за целото семејство користење;ⅱ3sets надгради молчи ролки 360°ротира многу дури и флексибилни,и на пат е мазна,може да се намали бучавата ефикасно,кои ви даваат со пријатно чувство;ⅲ. 【Бонус】☛2-во-1,може да се добие вредноста на $15.Оваа магија забава круг е пренослив,мали,лесно да се задржи,што ќе ви овозможи да се вежба во секое време и секаде,без да бидат предмет на ограничувања од каде се наоѓате. 【Употреба и Вниманието】☛ве Молиме да го користите монтажни јазли само право да се вклопи во вашиот половината линија,не е премногу голема или мала,тогаш обрачот ќе работат ефикасно.Да им помогне на горење вашиот калории повеќе и повеќе и побрзо. 【Применливи Луѓе и Прилики】☛Погоден за оние кои сакаат да се направи excercise,core&абдоминална обука или да губат телесната тежина,таквите како mums само породување(желни да гори стомакот масти), housewivies(без време на тренингот надвор),канцеларијата на работниците(седат за премногу долго многу ден недостаток на спортски и треба да relaxe на цело тело)и деца итн.

Параметри на производот