.

Lenergy Пилатес Мат Куче Играњето Фудбал, Јога Мат Еко Пријателски Вежба Мат Не се Лизга Салата Мат Дебели Фитнес Мат Тренингот Мат со торбичката 32x72 во

Lenergy Пилатес Мат Куче Играњето Фудбал, Јога Мат Еко Пријателски Вежба Мат Не се Лизга Салата Мат Дебели Фитнес

DEN 1031.76

Тековен
Во магацинот.

❤Врвот еколошки материјали : Ова јога мат е направен од високо-квалитет TPE Еко-пријателски материјал, и има положено тестирање и сертификација на CA65 и ЕУ се ПОСТИГНЕ стандарди.Тоа има одлична еластичност, амортизирање и се лизга отпор. ❤Одлично двојно-layer не се лизга текстура : и двете страни имаат специјални не се лизга дизајн, и густина е поголема од обичните јога душеци, кои можат да обезбедуваат одлични зафат, најсоодветен за практикување на јога, Пилатес, истегнување, седат прозорци, push-up прозорци, итн. ❤Супер дебела, долга и широка : 183x61x0.6cm/183x80x0.6cm обезбедува доволно простор да ги собере било кој тип на вежби и ултра-дебел 6mm висока густина обезбедува одлични амортизирање и еластичност.Сите перници се опремени со слободни кеси. ❤Заштита делови од телото : Ова јога мат е професионална, лесни, дебела и удобно доволно за поддршка на различни делови од телото и да се избегне повреда. ❤Одржување инструкции : Избрише со влажна крпа со ладна вода и благ детергент, ве молиме да не се изложуваат на сонце подолго време.

Параметри на производот