.

YIFEI2013-ПРОДАВНИЦА Бања Полица Бања Организатор Простор Алуминиум Сребро Агол Кошница Бања Полица 2-Слој Бранеа Козметички Носителот Бања Прибор Бања Складирање Пол

YIFEI2013-ПРОДАВНИЦА Бања Полица Бања Организатор Простор Алуминиум Сребро Агол Кошница Бања Полица 2-Слој Бранеа

DEN 249.60

Тековен
Во магацинот.

Можете да ја користите оваа полица за чување шишиња во кујната или се стави toiletries како шампон, туш гел, итн.во бањата.Тоа може да се користи веднаш, без удирање и не nailing, удобен и практичен.Простор алуминиумски материјал, имајќи 15 кг, мазен материјал, не burrs и без гребнатини.Солидна дното плоча има мозоци дупки за одвод на вода чисто.Простор-ефикасен, може да ви помогне да заштедите многу бања простор.На цврстата структура, лесен за инсталација и елегантен дизајн го прави овој одличен прилог на вашиот дом.Име на производ : Бања Полица Материјал : Space aluminum Suitable : кујна, купатило, дневна соба, office Please забелешка : 1. Пред купување, ве молиме проверете ја големината и бојата.2. Производот слики не се вклучуваат предмети освен производот Бања Полица .3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Поради прирачник за мерење грешка, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе се реши овој проблем што е можно побрзо.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.

Параметри на производот