.

Рев-На-Полица 4WP18-57-КОМПЛЕТ 4WP Серија 57 Замав Од Заврши Висок/Провизии со Напорна, Природни

Рев-На-Полица 4WP18-57-КОМПЛЕТ 4WP Серија 57 Замав Од Заврши Висок/Провизии со Напорна, Природни

DEN 2176.80

Тековен
Во магацинот.

СЕТ ВКЛУЧУВА : Два (2) 4 WDP18-57 Замав Од Провизии.Создадени за двете База и Високи 36 Провизии кабинети, серија карактеристики погодности на конкурентите, само не понуди : Од индустриски пијано зглоб, прилагодлив во внатрешноста на вратата и провизии полиците со хром шини, да флексибилност за да се биде во можност за да додадете или отстраните стилски хром барови до врвот на единици за дополнителни полица простор на двете врати и замав надвор провизии.Убаво Дизајниран Природни 4 WP Серија 57" Високи Замав Од Провизии Кабинет Организатор Сет со Хардвер.75" х Висина : 57" x Длабочина : 7.Замав од полиците се користат индустриски пијано зглоб за непречено долготрајна работа.Изграден на цврста тврдо јавор што е УВ-излечи за долготрајни складирање и убавина. 57 Замав Од Провизии Комплет 57 Високи Прилагодливи Полици Центар Дрво Парче и Врвот Железнички Не се Вклучени Комплет Вклучува ((2) 4 WDP18-57) Замав Од Провизии и ((2)) 4 WSP18-57) Вратата Единици Патентиран Вратата Планината Загради со до 5 на Прилагодливост (САД Патент # : 7,204,569) Ширина Мерки Предвидени со Користење на 3/4 Центар Панел Минимум Кабинет Димензии : 57-3/4 (Без Шини) или 59 (Со Шини).125" x Минимум Отворање на Длабочина : 7.Целосен комплет вклучува две замав надвор единици и две вратата складирање единици со прилагодлив за монтажа голема заграда.Ширина : 25.Две (2) 4 WSP18-57 Вратата Единици.Еден (1) пакет на хардвер монтажа.На цврста конструкција се состои од 1/2 јавор дека има УВ-излечи, јасно се заврши за да се обезбеди убава натпревар на било кабинет.

Параметри на производот