.

Автомобил Стерео Радио со Бекап Камера за Chevrolet Malibu XL -2019, Андроид 9 Глава Единица 9.7 Инчен Екран на Допир за Аудио GPS Навигациски Систем Bluetooth Огледало Линк FM/AM WiFi

Автомобил Стерео Радио со Бекап Камера за Chevrolet Malibu XL -2019, Андроид 9 Глава Единица 9.7 Инчен Екран

DEN 607.20

Тековен
Во магацинот.

ПРОЦЕСОР : Quad Core2.), совршено совпаѓање на нашите стерео во автомобил, погоден за повеќето автомобили.Погоден for Chevrolet Malibu XL 2016-2019 Canbus(НЕ)Стандард Function GPS + Радио + Bluetooth + Wi Fi + Огледало Link Detailed Параметри 1.✾【ZUOSHINE АВТОМОБИЛ СТЕРЕО АНДРОИД АВТО & CARPLAY БЕСПРЕКОРНО】 Интегрира телефонот со F7 е вграден дисплеј и контроли преку USB. ✾【ЕКРАН ОПИС】 1024*768 Висока Дефиниција пиксели bluetooth екран осетлив на допир стерео во автомобил, 9.Поддржува автомобил задните приказ на камерата(cid) РКА тип копија камера, ако сакате да го потврдите фабричките копија камера, ве молиме да понуди повеќе информации и да побара на прашањето)12.Поддржува воланот control16.RAM МЕМОРИЈА : 1 G4.Капитал екран поддржува мулти-екран на допир.

Параметри на производот