.

Складирање на Хард Дискот, USB3.0 Преносни HDD 2,5 пати во Надворешни Мобилни Диск за Лаптоп Компјутер Вози Мобилни Механички Plug and Play Хард Диск за преносни компјутери, Мо

Складирање на Хард Дискот, USB3.0 Преносни HDD 2,5 пати во Надворешни Мобилни Диск за Лаптоп Компјутер Вози

DEN 611.76

Тековен
Во магацинот.

【Погодно за Чување】Оваа преносни мобилни хард диск е погодно пренослив уред за складирање.Тоа може да се врши на патувања и бизнис патувања. 【Напојува преку USB 3.0 】Овој пренослив дополнителен уред за складирање напојува преку USB 3.0, удобен и практичен. 【Plug and Play】Овој хард диск е plug and play, лесен за употреба, без инсталацијата на софтвер кои се потребни.Заштеда на време и да се подобри ефикасноста на студирање и работа. 【Доволно Простор за Складирање】хард диск може да обезбеди доволно простор за складирање за вашата музика, филмови и други датотеки.Обем на примена е, десктоп компјутери, лаптопи, набљудување, итн. 【По Продажбата на Услугата】Ако има било какви проблеми со користење на или незадоволителна со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, нашите професионални услуги на клиентите тим ќе се консултира со проблеми со искреност.Ви благодариме за купување од нас.Спецификација : Предмет Тип : Складирање на Хард Дискот Интерфејс : USB 3.0 да со адаптер кабел за Читање И Пишување Брзина : 5400 -7200 вртежи во минута Хард Диск Тип : 2.5 во хард диск Работна Температура : 0~60 Температура на Чување : -25~85 Апликација : Десктоп компјутер, лаптоп, следење Кеш Брзина : 8 M Пакет Листа : 1 x Хард Диск 1 x Адаптер Кабел 1 x Складирање Торба.

Параметри на производот

Item Type:
Storage Hard Disk
Interface:
USB to 3.0 with adapter cable
Reading And Writing Speed:
5400 -7200 rpm
Hard Disk Type:
2.5in hard disk
Working Temperature:
0~60
Storage Temperature:
-25~85
Application:
Desktop computer, notebook, monitoring
Cache Speed:
8M
Package List:
1 x Hard Disk :
1 x Adapter Cable :
1 x Storage Bag :