.

Винил Рекорд Чистење Ленти 16-Pack [Црна] Широк Преголеми 3/8-инчен x 4-инчен VPI Okki Nokki 3M Чисти Лента Поставена за 12-инчен ЛП Сними Албумот / 3М + Сомот = Почиста LPs & Албуми

Винил Рекорд Чистење Ленти 16-Pack [Црна] Широк Преголеми 3/8-инчен x 4-инчен VPI Okki Nokki 3M Чисти Лента

DEN 382.80

Тековен
Во магацинот.

Супер Висок Квалитет На Сомот.Сврзување 3 M Лепило.Се вклопува и совршено се заменува СИТЕ VPI и Okki Nokki Машини.Лента Мерки 4" (должина) од 3/8" (ширина).Замена VPI Ленти.Scrape настрана стариот сврзување остатоци, избрише со триење на алкохол, и да ја инсталирате оваа нова замена лента.Заштедува Време и Пари!Количината на 16 вкупно ленти.

Параметри на производот