.

Кујна Чистење Избрише, 6 6 300pcs за Еднократна употреба Ткаенина за Чистење Бела Полиестер Не-Ткаени за Домашни Електронски Производ Камера, Машина

Кујна Чистење Избрише, 6 6 300pcs за Еднократна употреба Ткаенина за Чистење Бела Полиестер Не-Ткаени за Домашни

DEN 383.76

Тековен
Во магацинот.

Полиестер. 【МАТЕРИЈАЛ】На чистење wiper е направен од 55%целулоза и 45% полиестер, која има силна апсорпција на вода карактеристики. 【МУЛТИ-КОРИСТЕТЕ】Тоа е погоден за повеќето чистење сценарија во секојдневниот живот, може да се чисти чинии и садови во кујната, леќата на камерата на екранот на мобилните телефони и таблети, итн. 【ПОГОДНО】големината на ткаенина за чистење била пресечена, можете да го користите директно, за еднократна употреба, многу погодно. 【МУЛТИ-КОЛИЧИНА ПАКЕТ】300pcs на поединечни пакувања, може да се користи за подолг период на време.За еднократна употреба ткаенина за чистење, многу лесен за употреба.

Параметри на производот