.

YFQHDD Количка за Не-Плетени Ткаенини за Складирање Кутија Облека Организатор долна облека Чорапи Градник Книги, Играчки Чување на Кутии за Козметика случај 2 Големин

YFQHDD Количка за Не-Плетени Ткаенини за Складирање Кутија Облека Организатор долна облека Чорапи Градник Книги,

DEN 2376.00

Тековен
Во магацинот.

Име на производ : Чевли складирање кутија.Тип : Чување на Кутии и Кантите.Производи : Облека Организаторот.Решетки Количина : 10. Употреба : Чевли.Име на производ : Чевли складирање box Type : Чување на Кутии и Bins Product : Облека Organizer Lattice Количина : 10 Use : Shoes Capacity : 18 LSize : 74*62*14.5 cm Color : Gray Material : памук, се мијат plate Package Содржина : 1pcs * Чевли Box1 * OPP bag Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm грешка, поради прирачник за мерење.

Параметри на производот