.

Salomon Жените Speedcross 4 Кс Трага Работи за Чевли

Salomon Жените Speedcross 4 Кс Трага Работи за Чевли

DEN 4703.52

Тековен
Во магацинот.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Четвртата генерација на нашите легендарниот Speedcross повлечи моделот е уште hungrier чудовиште за јадење до мека, технички патеки.Се чувствуваат еден со приколка со прецизна комбинација на Sensifit со Quicklace, перформанси и минатата форма и endo Fit.Само доволно да се обезбеди заштита за техничка патека за трчање уште со стратешки поставена на времето-отпорни на функционалноста на Clima Salomon.Salomon 2 година ограничена гаранција.

Параметри на производот