.

8 Парчиња Најлон Поправка Печ самолепливи Најлон Печ Водоотпорен Лесни Поправка Patch за Облека Надолу Јакна Шатор Крпа Торба (Темно Сива, Кафеава, Војска Зелена, Темн

8 Парчиња Најлон Поправка Печ самолепливи Најлон Печ Водоотпорен Лесни Поправка Patch за Облека Надолу Јакна

DEN 215.76

Тековен
Во магацинот.

Имаат DIY време : што можете да направите некои DIY со користење на овие шарени најлон закрпи, се сече на симпатична модели, како што се срце, зајакот, цвет, ѕвезда, бел, мачка и повеќе, а потоа се држи закрпи да се скршени дел од вашата облека или кеси, практично да ги покрие дупките, атрактивен и привлечен во outlook, се повеќе пофалби.Само лепило дизајн : нашите водоотпорен лесни поправка закрпи се само лепило, обезбеди едноставен и лесен операција, само тргни тоа и да се држи до одредени области, без шиење или пеглање потребно, решавање на вашиот поправка проблеми брзо и удобно.Издржливи и безбедни : овие самолепливи дамки се направени од најлон, тешко е да се носи надвор и безбеден за употреба, трајни производи за трае долго време, се донесе еден добар користење на искуство, соодветен материјал, да се поправа или поправка, цврста поправка печ за вас во секојдневниот живот.Големина информации : димензија на секоја поправка печ е околу 20 x 10 cm/ 7.87 х 3.94 инчи, погоден за snipping во различни форми, задоволуваат разни барања или барања, исто така, може да се намали во соодветна големина според вашата потреба, натпревар со различни работи добро.Разновидна примена : овие самолепливи закрпи може да се примени на многу места, идеален за mending и поправка на облека, надолу јакна, дожд чадор, шатор, отворено вреќа за спиење, outerwear, ранец, ракавица и други работи, поправка на вашиот облека ефикасно.

Параметри на производот