.

BAWAQAF Автомобил Загрева Rearview Огледало Стакло,АВТОМОБИЛ Загрева Огледало Стакло,за Peugeot 508 / ШВ (2010 11 12 13 14 15 16 17 18 19)

BAWAQAF Автомобил Загрева Rearview Огледало Стакло,АВТОМОБИЛ Загрева Огледало Стакло,за Peugeot 508 / ШВ (2010

DEN 2077.68

Тековен
Во магацинот.

Материјал : производот е направен од високо-квалитет, стакло + пластика, има добри practicability и може да се користи за долго време, па вие не мора да се грижите за квалитетот на прашањата.На дозволената грешка при мерење е +/- 1-3cm.Лесен за инсталација : Замена на делови, лесно да го инсталирате, plug and play, инсталација може да се заврши без какви било измени.Огледало површина, анти-отсјај, ви обезбедува со јасна визија во врнежлив или нејасна дена, и ја подобрува безбедноста на возење во текот на ноќта.Греење функција : грејач генерално е погоден за дожд и снег.Ние ќе ви обезбедиме со решенија во време, и не треба да се грижите за по-продажбата на услугата.По огледало површина се загрева, грејач зад објективот брзо ќе се загрее огледало површина и полека се отстрани дожд и магла на огледало површина.Пакетот вклучува : 1 /2 чаша rearview mirror Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата да биде малку различен од вистинскиот објект.Го исклучите pin поврзување на стариот стакло.Спецификација : Материјал : пластични, glass Glass боја : transparent Position на возилото : пред се, лево/rightfeature : Тоа ќе ви даде подобар поглед и се вози безбедно.Усогласување на плоча со управен опрема и притиснете тоа во центар.инсталација чекори : Користете spudger да pry стариот стакло заедно со одборот.Направени од високо-квалитет на стаклото, тоа може да се користи за долго време и е добра замена за стариот стакло.Карактеристики : Подобра визија, стабилни карактеристики, висока сигурност, вклучувајќи задната плоча и греење на елемент, трајни, долг животен век, јасна визија, и во голема мера се подобри возачки безбедност.

Параметри на производот

Material:
plastic, glass
Glass color:
transparent
Position on the vehicle:
front, left/right
feature:
It will provide you with a better view and drive safely. :
Made of high-quality glass, it can be used for a long time and is a good substitute for old glass. :
Easy installation, safe product, stylish appearance and long service life. :
The mirror surface, anti-glare, provides you with a clear vision in rainy or foggy days, and improves the safety of driving at night. :
installation steps:
Use a spudger to pry the old glass together with the board. :
Unplug the pin connecting the old glass. :
Put the pin in the new glass. :
Align the plate with the steering gear and press it in the center. :
The package includes:
1 /2 glass rearview mirror :
Light shooting and different displays may cause the color of the object in the picture to be slightly different from the actual object. :
The allowable measurement error is +/- 1-3cm. :