.

Таблет КОМПЈУТЕР Случај Таблета Случај за Леново Табот M10 ТБ-X605 (10.1),TPU + PC Shockproof Мулти-Функција Заштитна Маска со Виткање се Справи со Потпирач Smart Cover (Боја : Розова)

Таблет КОМПЈУТЕР Случај Таблета Случај за Леново Табот M10 ТБ-X605 (10.1),TPU + PC Shockproof Мулти-Функција

DEN 1392.00

Тековен
Во магацинот.

Совршен cutouts за камерата, звучници, стојат и други пристаништа.Мека внатрешни работи додава удобност и дополнителен слој на заштита.Заштита на вашиот уред од шокови,гребнатини и прашина.Изградена во мирување за гледање емисии,видео разговори,итн.Модел Одговара: Наменета исклучиво за Леново Табот M10 ТБ-X605 (10.1").НЕ се компатибилни со другите модели! Ве молиме да го потврдите модел пред да го купите.Мулти-слој напредна заштита : *Два-дел изградба на шок-апсорбирање на TPU и издржливи тешко поликарбонат*Четири-агол воздушното перниче дизајн, анти-паѓа и шок-апсорбирање.Изградена во Kick-се Залагаме за Hands-Free Прикажување на : A иновативни потпирачот обезбедува крајната флексибилност и погодност овозможувајќи ви да гледате видеа и филмови со завидна удобност; Обичај се Вклопуваат За вашиот таблет, Целосен Пристап До Сите Функции, Без Да се Отстрани вашиот таблет; Заштита на вашиот таблет од гребнатини и прашина.*Тенок Одговара Обезбедува вашиот таблет Не Изгледаат или се Чувствуваат Гломазна*Совршена Заштита Од Гребнатини и Секојдневна Употреба*Исклучителен Подарок : концизен и дарежлив, не отстапува од вистинската дизајнот на таблет компјутер, се обезбеди одредена гаранција, и нежно да се покаже убавината на таблета.Тоа е идеален подарок за девојки, жени, момчиња, мажи и пријатели на Божиќ, годишнини и родендени.Вие не ќе го пропушти тоа!.

Параметри на производот