.

XIAOTIAN Професионални Помине Вежба Машина, Ноктите Полирање Сет, Електрични Нокти Датотеки Педикир за Полнење, Акрилик Гел Ноктите Уметност Equipmen, со Подножјето на Воз

XIAOTIAN Професионални Помине Вежба Машина, Ноктите Полирање Сет, Електрични Нокти Датотеки Педикир за Полнење,

DEN 2373.60

Тековен
Во магацинот.

Јасно видлив за контрола на брзината, ви дава точни помине мелење сигнал од 0-30000 ВРТЕЖИ во минута затоа нема потреба да се грижите за повреда на вашите нокти. ❤ УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Доаѓа со опција подножјето на возилото, кое може да се контролира на моќ/исклучување на ноктите вежба, па како да се ослободи вашите раце и да се направи помине уметност полесно и поудобно. Преносни Електрични Помине Вежба се Прави, за контрола на Брзината прекинувач : поделена на прирачникот за контрола на брзината, се префрлат и нога педалата за контрола на брзината, switch Item Тип : Електрични Нокти Вежба &Додаток/Помине Грижа Set Material : ABSColor : Whitepower : 45 WNo-Оптоварување на ветер : 30000rpm Item Име : Силна Помине Уметност Equipment Item Тип : Електрични Помине Вежба Bits Item Име : Педикир Маникир Machine Item Име : Ноктите Салон Помине Уметност Tools Item Име : Професионални Електрични Помине Вежба Machine Item Име : Помине Уметност Датотека Битови Manicure Item Име : Ноктите Вежба Датотека Малку Помине Tools Item Име : Нокти Датотека Вежба Нокти Педикир Equipmeent Item Име : Нокти мелничката cutter Item Име : Млазници за Manicure Item Име : Бела Педикир Tools Item Име : Професионални Помине Вежба Машина. Висок torsion мотор, максимална брзина 30000rpm, ниско ниво на бучава и ниска температура.❤ ПОДОБРУВАЊЕ на ЕФИКАСНОСТА : Погоден за маникир и педикир, на доградба на акрилни нокти датотека, професионален маникир. Висока прецизност вретено и увезени лежишта зголемување на услугата живот и заштеда на енергија. Дигиталниот дисплеј јасно покажува брзината, насоката, како и за статус на батеријата.

Параметри на производот