.

3 ЕЕЗ 12ML Пурпурна Гел лак за Полнење со База и Горниот Слој Боја Гел лак Поставите Впие Исклучување УВ LED Помине Уметност Нокти Салон

3 ЕЕЗ 12ML Пурпурна Гел лак за Полнење со База и Горниот Слој Боја Гел лак Поставите Впие Исклучување УВ LED

DEN 167.52

Тековен
Во магацинот.

❤ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : 12 ML Виолетова Боја Гел лак + 12 ML База на Грб + 12 ML Калено Врвот Грб. ❤ПОВЕЌЕ КАПАЦИТЕТ:во Споредба со другите 5ml или 8ml мал капацитет, нашите Гел лак капацитет е 12ml, кои се повеќе издржливи. ❤ЗДРАВА : На Гел лак е направен од Природни Смола која е Безопасна Смола, НЕ-ТОКСИЧНИ, Еколошки, Високо ниво на Квалитет и Ниска Мирис. ❤ЛЕСНА АПЛИКАЦИЈА И ДОБРА ИСТРАЈНОСТ : Со соодветна пријава, траат најмалку 3 недели и е лесно да се научат, дури и ако се користи за прв пат. ❤СОВРШЕН ПОДАРОК : Прекрасни бои може да се направи да привлечат внимание во секоја прилика.Мала тежина и лесен за носење, тоа е совршениот подарок за неа.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : ✔ 1 x 12 MLPurple Боја Гел лак✔ 1 x 12 ML База на Грб✔ 1 x 12 ML Калено Врвот Грб.

Параметри на производот