.

Линеарни Шини CNC 1204 Прецизност Топката Завртка Слајд/Двојно Песна Линеарна Водич/Електрични КООРДИНАТОР на Модулот/Индустриски Манипулатор ContainStepper Мотор - (Водич ?

Линеарни Шини CNC 1204 Прецизност Топката Завртка Слајд/Двојно Песна Линеарна Водич/Електрични КООРДИНАТОР на

DEN 537.60

Тековен
Во магацинот.

Водич Должина : 1204-400mm-57; Боја : 1204. ПРИМЕНА : Широко се користат во производство на полупроводнички законот за опрема, печатени кола, IC собранието опрема, медицинска опрема, роботски раце, прецизност на мерење на машина и други мали линеарно движење уред.Опис : Број На Модел : SXG80 Item Спецификација : .

Параметри на производот