.

AHUOZ Таблет КОМПЈУТЕР Случај Торба Ракави за iPad Про 12.9 2018/2020 Таблета Случај Маска,Мека TPU Заштита Покрие со Авто Разбуди/Спиење (Солидна Боја Школка) (Боја : Сива боја)

AHUOZ Таблет КОМПЈУТЕР Случај Торба Ракави за iPad Про 12.9 2018/2020 Таблета Случај Маска,Мека TPU Заштита

DEN 1394.40

Тековен
Во магацинот.

Компатибилност : Специјално дизајниран за i Pad Про 12.9 2018/2020 Случај Таблета.Тоа НЕМА да работи за било кој друг модел на уредот.Smart cover : Заштитете го вашиот таблет од гребнатини,прашина,нечистотија,валкано и испакнатини и ви дава мир на умот, кога патувате.Поддржува авто Sleep/Wake функција.Издржлив Материјал : Едноставен и великодушни изглед,мека TUP внатрешни работи,Сит се вклопуваат, лесни, заштитни.Ве спречи од отпечатоци, нечистотија, и гребнатини.Ја спречува таблета од гребење и bumping. 100% Одговара : Прецизни исечок и дизајн овозможи лесен пристап до сите порти, сензори, звучници, камери.Корица има стојат способност да се трансформира на случај во гледање издржи,Може да се прилагоди на вашиот повеќето удобно агол.Со Пенкало слот.Најдобар подарок,концизен и дарежлив, не отстапува од вистинската дизајнот на таблет компјутер, се обезбеди одредена гаранција,Тоа е идеален подарок за девојки, жени, момчиња, мажи и пријатели на Божиќ, годишнини и родендени.Функција : - За i Pad Про 12.9 2018/2020 Таблета Случај Капак.- Магнет обезбедува случај на затворање, лесно брзо и исклучување.- Нудат одлична заштита од секојдневна употреба,Едноставен, но стилски.- Стојат Функција : Проп до вашиот таблет здрав , обезбедување на повеќето удобно агли, додека гледањето видеа или соочува време.- Посветени на обезбедување на најдобри искуство за секој клиент, било кој треба да се контактирајте со нас во секое време.Она што е во Пакет : 1xdropproof Случај.

Параметри на производот