.

Viski Мраз Топката Создателот, за Совршен Скоч, Бурбон, Виски, старомодни, Фенси Алкохол на Карпите, Коктел Подарок, 55 mm, Алуминиум

Viski Мраз Топката Создателот, за Совршен Скоч, Бурбон, Виски, старомодни, Фенси Алкохол на Карпите, Коктел

DEN 5905.92

Тековен
Во магацинот.

Не разводнуваат коктели како менхетен, старомодни, negroni и повеќе.Функционира подобро од голем плоштадот коцки мраз за ладење на пијалоци и одржување на температурата.ТРАНСФОРМИРА МРАЗ ВО СОВРШЕН СФЕРИ со овој алуминиум мраз топката создателот и мраз сфера мувла.СПРЕЧУВАЊЕ на НАД-РАЗРЕДУВАЊЕ ВАШИОТ парична КАЗНА АЛКОХОЛ - Зачува вкусот на високо квалитетен бурбон виски, скоч виски, американски whiskeys, помеша виски, ' рж виски.Место голема коцка мраз во центарот на мувла, и нека гравитацијата и природна топлина спроведување својства на метал се направи на работа.Што подобар начин да имам арома алкохол на карпи или силна предизвика коктели како што се старомодни или Менхетен.ЗА СЕРИОЗНИ СКОЧ, БУРБОН И ФЕНСИ КОКТЕЛ АЛКОХОЛИЧАРИ, ова е хокеј на мувла треба!Однос вашиот духови и да се направи мраз да одговара на вашиот фенси коктел-чаши, старомодни очила, купе коктел-чаши, и фино кристал коктел-чаши.

Параметри на производот