.

Лејн Дома Мебел Здраво Нога Регулируема Облегалка

Лејн Дома Мебел Здраво Нога Регулируема Облегалка

DEN 1240.80

Тековен
Во магацинот.

Се опфатени во еден суптилен кошница Ткаат текстура.Classis се тркалаат Рака на класичен wingback дизајн со Среден Цреша заврши дрвена нога.Притисни назад регулируема облегалка механизам за давање на три различни позиции за максимална удобност.Направени во САД со Тврдо рамки, mortise и Tenon зглобови, и челик регулируема Облегалка механизам за супериорен издржливост.Боја : Кафена Нашата компанија започна производство recliners во 1912 година, и ги одржува силна присуство во мебел индустријата како еден од најголемите полулегнал стол производители во индустријата.Лејн доминира индустријата со широк спектар на регулируема облегалка стилови, од традиционална во современа.Дали сте во потрага за еден елегантен висока нога или кочии регулируема облегалка натоварен со карактеристики како што се скриени складирање, фах маса и масажа, имаме стил за да одговара на вашите потреби.

Параметри на производот