.

Кристофер Најт Дома Felicity Средината Век Ткаенина Рака Стол, Теал

Кристофер Најт Дома Felicity Средината Век Ткаенина Рака Стол, Теал

DEN 5399.76

Тековен
Во магацинот.

Уживајте во оваа рака стол во вашиот дом денес.Овој среден век рака стол е голем плус на секој дом. 【Трајни & Цврстата Структура】Оваа бела страна троседот табела дизајниран со злато триаголен табела нозе структура и дебели одбор кој може да се одржи до прекрасно за години. ✔️【Едноставен класичен дизајн】Оваа модерна ноќната led подот светилка совршено се вклопува во насекаде во вашиот дом.Материјал : Ткаенина Состав : 100% Полиестер.И можете да го користите како од страна на маса крајот табела дневна соба, отворен кафе на маса,ноќната,читање маса,виткање маса, светилка маси,чај маса,грицки на маса,и софа, маса.✔️【Прилагодливи Бои】 : led подни светилки за дневна соба со 3 бои (топло бела/природна бела/кул бело), Не потчукнете, не ги заслепуваат, без УВ, можете да изберете од различни осветлување за да го поставите совршена сцена за читање или одмор.

Параметри на производот