.

4Mm 5M/Торба Риболов Линија Лажни Цвет Abs Бисери на Синџирот на Тема Намали за DIY Гарланд Цвеќиња Свадба Партија Декорација Материјали,Бела

4Mm 5M/Торба Риболов Линија Лажни Цвет Abs Бисери на Синџирот на Тема Намали за DIY Гарланд Цвеќиња Свадба Партија

DEN 335.76

Тековен
Во магацинот.

4 cm Item Должина : 0cm Item Ширина : 0cm Item Тип : Накит Findings Jewelry Наоди Тип : Chains Item Висина : 0cm Item Тежина : 23g Material : plastic Size : 4mm Length : прибл 5m/bag Color : 6 Бои за Селекција.Забелешка : Доколку имате било какви прашања во врска со нашите производи (како на пример должина, боја, итн.Лесен за Користење : Вештачки Бисер Монистра String Синџир може да се сече со ножици лесно, може да се намали на должина што сакате, и се примени на вашиот чевли, кеси, телефон, панделки или други објекти што ги сакате, потоа да се шие на или лепак за да го завршите вашето DIY ракотворби, многу е удобен и лесен за употреба (лепак не е вклучен).Широко се Користи : Овие Вештачки Бисер Монистра Синџир можат да се применат за различни декорација потреби во секојдневниот живот, тоа може да послужи како убави украси, што е одлично за свадба centerpieces, булчински букет, свадба гарланд, beaded завеса, свадба позадина, изработка на проекти и др.Голема Присутни : Овие Вештачки Бисер Монистра Линија Синџир можат да бидат применети на DIY занаети, накит, или друга декорација, тоа е одличен подарок за вас за да испратите на вашите пријатели или членови на семејството на значаен датум или настани, како што е Божиќ, birthday (роденден), Велигден, Денот на мајката, итн.Карактеристики на производот : за DIY Свадба Партија Декорација & Накит Наоди Занает Accessories Item Дијаметар : 0.Ви благодариме за вашето разбирање.Поради осветлување ефект, се следи светлината, прирачник за мерење и слично, може да има и некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.

Параметри на производот