.

НОВА 2 Жица 3/8 Хидраулични Црева 250ft се Тркалаат

НОВА 2 Жица 3/8 Хидраулични Црева 250ft се Тркалаат

DEN 3311.76

Тековен
Во магацинот.

Бренд : ФОТОГРАФИИ.Ова е сосема нов тек на PIX 2 жица хидраулични црева.За користење со Weatherhead "U" Стил Crimp Фитинзи или PIX Универзална Crimp Фитинзи.Спецификации се како што следува : 250' Roll ID : 0.375".Работен Притисок : 4800psi.Наведнуваат Радиус : 2.5" Макс OD : 0.67" ви Благодариме што се гледа-p100r16-6. Бренд со ФОТОГРАФИИ.

Параметри на производот