.

RAYSMOA AirTag Носителот Компатибилен Apple Airtag Случај, GPS Пронаоѓач Куче, Мачка Јака Јамка (Црна)

RAYSMOA AirTag Носителот Компатибилен Apple Airtag Случај, GPS Пронаоѓач Куче, Мачка Јака Јамка (Црна)

DEN 143.76

Тековен
Во магацинот.

【РОМАН ДИЗАЈН 】Air Tag случај Спречите Случајно голтање дизајн можат да се сместат на apple airtags, совршено се вклопуваат.Мулти избор на боја, може да ги исполни расположение во различни времиња. 【УДОБНОСТ НОСИ ЗА домашни МИЛЕНИЦИ】Држи Air Tag остане на јака и не се мачат миленици кога тие одат или да ја стартувате.Кучето е Air Tag веќе не dangles во храна и вода или добива фатени на работи.Кученце никогаш нема да се џвака или да си игра со Air Tag повторно.Тие дури и не знаат дека е таму. 【НЕ SINGAL БЛОКИРАЊЕ】не metalno singal блокирање, лесен за носење, чисти, анти-отпечаток, не-токсични, удобно, а пот-доказ.никогаш не се проблем за наоѓање на вашите миленици.Се разбира, ако големината на schoolbag рака е соодветно, можете исто така да се стави airtag јамка во детските schoolbag или родител е schoolbag да се избегне случајно губење на старите лица. 【КВАЛИТЕТ и ЗАШТИТНИ】Направени од мека и мазна силикон кој е издржлив и лесен, овој еластична случај има Air Tag цврсто, ефикасно штити од гребнатини и никогаш не паѓа надвор. 【КОМПАТИБИЛЕН СО AIRTAG】Само за Air Tag 2021.(Уредот не е вклучен).

Параметри на производот