.

FIIMO Куче Џвакање Играчки за Агресивни Chewers, Трајни Кутре Писклив Играчки за Мали, Средни и Големи Кучиња, Тешки Милениче Teething Џвакање Играчки - Pack 3

FIIMO Куче Џвакање Играчки за Агресивни Chewers, Трајни Кутре Писклив Играчки за Мали, Средни и Големи Кучиња,

DEN 371.76

Тековен
Во магацинот.

ГОЛЕМО КУЧЕ ЏВАКАЊЕ ИГРАЧКА ПОСТАВЕНА : Пакет од 3 атрактивни џвакање играчки за кученце.Вашето куче ќе ги сакам!Интерактивна куче играчки, исто така, совршено големина за да ги направи лесно да се одржи за интерактивна игра или се извлече, а нив нема да предизвика никаква штета, кога фрлени околу од вашето куче.ЧИСТЕЊЕ на ЗАБИТЕ : Лесен-за-pick-up форма направи извлече игри екстра забава.Специјално дизајнирани nubs и текстура на површината им помогне исчисти забите додека играте, и додаде флексибилност овозможи поблиску орален близина за да се спречи чума и забен камен.На јасни squeaker звук ќе го задржи вашето куче ангажирани во играта.ХРАНА-ОДДЕЛЕНИЕ БЕЗБЕДНО МАТЕРИЈАЛ : 100% Изработени од еко-пријателски природната гума,не-токсични, BPA-и-Phthalate-бесплатно,трајни доволно за куче џвакање.Тие се безопасни за кучиња' здравје.ПИСКЛИВ-ЉУБОВ ИГРАЧКИ ЗА КУЧИЊА : Писклив куче играчки се дизајнирани со вграден-во squeaker што се создаде забава звуци за време на џвакањето, што џвакање повеќе возбудлив за кучиња.ОДЛИЧНА ЗА СИТЕ CHEWERS : Речиси неуништив куче џвакање играчки за агресивни chewers,тешки кутре teething играчки за мали, средни и големи кучиња,како што се Теди,Poodle и многу други напојува chewers.

Параметри на производот