.

Сојузничките Месинг DT-1PT/22 Dottingham Колекција Хартиена Крпа за Носител со 22 Инчен Стаклена Полица, Мат Црна

Сојузничките Месинг DT-1PT/22 Dottingham Колекција Хартиена Крпа за Носител со 22 Инчен Стаклена Полица, Мат

DEN 2856.00

Тековен
Во магацинот.

Направени со 3/8-во дебела калено стакло за безбедност и сила.Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Паметен дизајн вклучува интегриран хартиена крпа држачот.Стакло димензија 22-во x 5-во.Направени за да се приспособат на голем и редовни големина ролни.Предвидено со ограничено траење.Се зголеми просторот и ефикасноста со оваа прекрасна стаклена полица и хартиена крпа носителот комбинација.Направени од цврст месинг и калено стакло овој класичен единица со што ќе се зајакне секоја кујна.На Dottingham Колекција е еден од нашите центар колекции.Со 80 уникатни парчиња, тој нуди фасцинантен избор на бања прибор, од полиците да крпа барови тоалетна хартија на сопствениците.Тоа е TP носителот постава е најголем од нашите колекции и нуди неколку стилови, вклучувајќи еден, два, три и пет-се тркалаат на сопствениците.Изберете хоризонтална или вертикална екранот за две и три-roll носители, со стакло или дрво полица опции за сите, но на пет-се тркалаат.Dottingham, исто така, има голем избор на стакло и дрво полиците, фен за коса носители и на организаторите, и крпа барови.Други необични додатоци вклучуваат гостин крпа коцки, замав-рака крпа шини, ѕид-монтирани темјан се држи носителот, ѕид-монтирани огледала, земи барови, и туш род загради.

Параметри на производот