.

Сад Сушење Рек Над Мијалникот 20 x 11 Големи се Тркалаат од Нерѓосувачки Челик Кујнски Drainer со Utensil Носителот Свитлива Countertop Мат Организаторот за Шолји Овошје Зеленчу?

Сад Сушење Рек Над Мијалникот 20 x 11 Големи се Тркалаат од Нерѓосувачки Челик Кујнски Drainer со Utensil Носителот

DEN 566.40

Тековен
Во магацинот.

【Големи Димензии Над Мијалник Јадење Сушење Рек】20 x 11 инчи, ротирачка чинија рек работи за над мијалник до 19 инчи ширина, ве молиме потврдете ја големината на потоне пред купување. 【Нерѓосувачки Челик Сад се Исцеди Рек】се тркалаат до сад drainers се направени од 304 храна одделение од нерѓосувачки челик, rustproof, отпорен на корозија и издржливи.Анти-лизгава храна одделение силиконски костец на двете крајот се цврсто прикачени на цевки, не се лизга, не гребете деликатни јадења или нека слајд off. 【Отпорни на топлина Trivet】мијалникот јадење фен решетката е термички отпорни до 400°F (204°C), може да се користи како сушење trivet мат на countertop за топла садови и тави, или како ладење полици за печива. 【Повеќенаменски Навивам Јадење Сушење Рек】кујнскиот мијалник организаторот може да се користи за сушење чинии, чаши, чинии, чаши, садови и садови, се користи како овошје и зеленчук перење colander платформа, или се користи за одмрзнување на замрзната храна. 【Количка за Јадење Сушење Рек】Лесно за чување и чистење, навивам за да лесно се вклопуваат во некоја фиока или кабинет кога не го користите јадење багажник, заштеда на простор во вашата кујна.Нерѓосувачки челик drainboard е лесно да се чисти и се ' рѓа отпорни што ти се мијат мат во машина за миење на садови.

Параметри на производот