.

CFJKN Затворен Брануваа, Фитнес Брануваа со Парапет Мини Прилагодливи Вежба Брануваа Тивко и Безбедно Испитување Rebounder за Внатрешна/Градина/Кардио Тренингот

CFJKN Затворен Брануваа, Фитнес Брануваа со Парапет Мини Прилагодливи Вежба Брануваа Тивко и Безбедно Испитување

DEN 7972.56

Тековен
Во магацинот.

Висок Квалитет - Вежба Брануваа Со Рачка Бар силна отпорни, користи супериорен квалитет на материјали, како што се bungee кабли наместо извори, без оглед на тоа како спорт не се деформирани.УНИКАТЕН ДИЗАЈН - Тивка и Безбедна Отскокнување Тешки Брануваа челична рамка и основната рамка за здрав контрола и додаде стабилност.Прилагодливи создавање на чувство на качување додека стража, што тренингот повеќе ефикасност.прави Rebounder Скок Мат безбеден и тивок, додека скокање.Отстранлив Прилагодливи парапети - Кошарка Брануваа На стабилизирање бар овозможува зголемување на рамнотежата, флексибилноста и координацијата, најдобро со големина од 48inch, брануваа поддржува до 600 кг, лесно да се соберат што е многу здрав, можете да може да отскокнување удобно.Кошарка Брануваа - Преносни Adjustable48inch Мини Rebounder Брануваа која е погодна за возрасни деца и сите љубители на спортот, Брануваа вежби се идеален за мажите и за жените подеднакво се Користи во затворени простории или на отворено.ЛЕСНО ДА се НОСАТ Една на друга корист за пак да се врати е дека тоа го успорува atrophy во процесот на стареење.- Скокање го зголемува метаболизмот и ја подобрува одмор на метаболизмот, па можете да согорите калории долго по тренингот.- Пак да се врати може да се одржи на инциденти од болести на срцето со зголемување на липиди кои работат со протеини за да се движат на масти надвор на клеточно ниво.

Параметри на производот