.

Deschem100ml,PTFE Erlenmeyer Колба,Чиста F4 Конусна Шише

Deschem100ml,PTFE Erlenmeyer Колба,Чиста F4 Конусна Шише

DEN 1343.76

Тековен
Во магацинот.

Научно Име Polytetrafluoroethylene.Минимална Работна Температура -196℃.Макс Работна Температура +250℃.Точка на топење 600 K. 100ml,PTFE Erlenmeyer Колба,Конусна Bottle Material : PTFECapacity : 100ml Color : Чиста White Working температура : -210℃~+240℃КОЛИЧИНА : 1 КОМПЈУТЕР.

Параметри на производот