.

Bucilla 1996 Спортски Santas Украси Jeweled Чувствува Applique Комплет 5 Високо Сет од 6

Bucilla 1996 Спортски Santas Украси Jeweled Чувствува Applique Комплет 5 Високо Сет од 6

DEN 498.24

Тековен
Во магацинот.

Beaded Спортски Santas Чувствува Applique Украси За Полнење #83410. Сет од 6 - 5" високо (12.7 cm).Комплет вклучува : печат felts, се чувствува за поддршка, памук везови забен конец, sequins, монистра, игли и лесен-за-следење на инструкциите.Спортски вклучени : фудбал, кошарка, бејзбол, скијање, голф, тенис.Произведено во САД, а во 1996 година. Bucilla Чувствува Applique Украси Спортски Дедо Сет од 6 Ornamenta5" Висока.

Параметри на производот