.

RUFFWEAR, Palisades Куче Пак, Мулти-Ден Пешачење Ранец со Хидратација Бабулиња

RUFFWEAR, Palisades Куче Пак, Мулти-Ден Пешачење Ранец со Хидратација Бабулиња

DEN 1678.80

Тековен
Во магацинот.

Одлично за мулти-ден патувања : Земете еден продолжен викенд со Palisades Pack; Високо-волумен дисаги нека вашето куче носат сета своја трага потреби (и неколку екстра третира премногу).Разноврсна : Прикачување на дисаги со безбедна алуминиум хардвер и компресија систем за лесно носење додека пешачење; Отстранување на кеси и се остава на темперамент за шета на кампот.Направени за патеката : Вклучува 2 1-литарски расклопна, BPA-free хидратација мочниот меур да се задржи вашата pup хидриран; Скривам џебови и надворешна опрема циклуси да можете лесно да пристапувате објекти на патеката.Удобно : Карактеристики на поместена се справи и поддршка ремени за контролирано и удобно кревање текот на тежок терен; 5 поени на вредноста се обезбеди право одговара без ограничување на движење.Safe Рефлексивни намали и светлина јамка за Светилник за да обезбеди видливост во ниско-светлосни услови.

Параметри на производот