.

XINGDAO Куче Додатоци 50/100pcs Симпатична Куќи за Коса Лакови со Еластична Гума Бендови за Puppies Девојка Момче Јоркшир Кучиња Коса Миленичиња Чешлање Модни Додатоци Исклу?

XINGDAO Куче Додатоци 50/100pcs Симпатична Куќи за Коса Лакови со Еластична Гума Бендови за Puppies Девојка

DEN 2318.40

Тековен
Во магацинот.

Големина : околу 3,5 cm.Стил : Куче Коса Додатоци.Количина : 50 Pcs/100pcs(се меша бои).Добредојдовте на нашиот продавница, можете да не контактирате ако имате било какви прашања, ви посакувам пријатен шопинг искуство!Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Јас искрено да ви посакам пријатен шопинг искуство!.

Параметри на производот