.

Ygo 6 Парчиња Керамика Кафе Чаши Постави Европската Луксузни Octagon Чај Кригла со Рамка и Чинии за Попладне Чај Еспресо Млеко Црн Чај Домаќинство Зелена 7oz (Големина : Ше

Ygo 6 Парчиња Керамика Кафе Чаши Постави Европската Луксузни Octagon Чај Кригла со Рамка и Чинии за Попладне

DEN 888.00

Тековен
Во магацинот.

Како и вие само може да го споделам како подароци. - Најдобар Подарок : Ова чаши собата е спакуван во добро завиткан кутија, совршен подарок за вашите пријатели и семејството на Housewarming, Свадба партија, Мајчината Ден, Татковци' Ден, Божиќ и Нова Година е Ден.ПРО-ОДДЕЛЕНИЕ ПОРЦЕЛАНСКИ & БЕЗБЕДНО ЗА машина за миење САДОВИ, МИКРОБРАНОВА, ФУРНА И ЗАМРЗНУВАЧОТ - Овие чаши направени од страна на еден вид на премија ОЛОВО-СЛОБОДНИТЕ и НЕ-ТОКСИЧНИ керамички, чип-отпорни и повеќе здрав отколку stoneware.★ Топло Совети : За Големина : Бидејќи на прирачник за мерење, грешка е 0,1-.ЛУКСУЗНА ЕВРОПСКАТА ДИЗАЈН - Дали сакате да уживате во домот, попладне чај време со вашите пријатели или семејства?Овие 6 компјутери чаши може да се земе почитувани искуство како оваа.- Мулти Прилики : Совршен за кафе, чај, какао или попладне чај, слободното време.★ Опис на производот - Високо Квалитетен Материјал : Премиум ОЛОВО-СЛОБОДНИТЕ и НЕ-ТОКСИЧНИ керамички - Против пролизгување Дизајн : На дното на чаши не глазура, тоа е подобро за анти-лизга - Појавување чинии и лажици : доволно чинии може да поставите видови на десерти, ние исто така ви испрати исти златни лажици од слободни.Додадете шарм на вашиот чај партија.Точно бела да одат со речиси секоја маса амбиент, и 6 парчиња што е доволно за вас и вашите семејства или пријатели.08cm, молба.Уживајте во вашиот слободното време со овие чаши кафе во собата и вашите пријатели и семејства за време попладне чај.

Параметри на производот