.

FEGOCLT Големи Дрвени Мачки Отпадоци од Дрво една Tongtianzhu Качување Рамка миленичиња Куќа Материјали

FEGOCLT Големи Дрвени Мачки Отпадоци од Дрво една Tongtianzhu Качување Рамка миленичиња Куќа Материјали

DEN 19724.16

Тековен
Во магацинот.

Инсталација Локација : Можете Или Да Го Инсталирате Со Прозорецот, Или Да Го Инсталира Во Други Локации Сакате.Мачките Потреби : Мачки Природно Како Височини, И Оваа Мачки Качување Рамка Само Може Да Ги Исполни Потребите На Мачки.Забава Играчки : Вашите Мачки Можат Да Скокаат Нагоре И Надолу На Стрингот, Или Спијат На Тоа, Грабање Нагоре И Надолу, И Слоевит Платформа Обезбедува Простор За Вашите Мачки За Да Се Релаксираат, Игра, И Се Искачи.Вашите Потреби : Ако Имате Некој Активен Маче И Треба Место Да Се Игра, Тогаш Овој Производ Совршено Ќе Ги Задоволи Вашите Барања.Ова Е Интерактивна Игралиште Специјално Дизајнирани За Мачиња, Каде Што Вашите Мачки Може Да Игра .Пакет задоволен : 1 x мачки качување frame Manual мерење, грешка е нормално во рок од 1-2 CM,.Вашите Потреби : Ако Имате Некој Активен Маче И Треба Место Да Се Игра, Тогаш Овој Производ Совршено Ќе Ги Задоволи Вашите Барања.Име : Дрво куќа мачки качување frame Color : green Size : должина 74cm ширина 52cm висина 104cm Weight : 12.Инсталација Локација : Можете Или Да Го Инсталирате Со Прозорецот, Или Да Го Инсталира Во Други Локации Сакате.Материјал Структура : Материјалите Кои Се Користат Во Производ Ќе И Помогнат На Мачки Ноктите Здрава, Материјали Може Да Се Обезбеди Стабилност На Производот, И Комбинацијата Од Убави Дизајн И Боја Ќе Направи Вашите Мачки Качување Рамка Погледнете Повеќе Убави.Ова Е Интерактивна Игралиште Специјално Дизајнирани За Мачиња, Каде Што Вашите Мачки Може Да Игра.Материјалите се густи и дебели, многу стабилна и цврста,Погоден за повеќе мачки за да се игра и да се одморите.

Параметри на производот