.

bishko автомобилската литература 2004 Линколн Пилот Продавница Услуга за Поправка Прирачник CD

bishko автомобилската литература 2004 Линколн Пилот Продавница Услуга за Поправка Прирачник CD

DEN 1588.80

Тековен
Во магацинот.

Нови Оригинални.Пилот.Пребарува CD.Телото, Шасија, Мотор, Drivetrain & Електрични.БЕЗ ЖИЦИ ДИЈАГРАМИ.Оваа Фабрика Лиценцирани CD-то ќе ги содржат истите информации како оригиналниот прирачник(s) и обезбедува информации за дијагноза, услугата процедури, корекција & спецификации.Натоварени со дијаграми & илустрации да им помогне на расклопување, repair & reassemble возилото.

Параметри на производот