.

Расположливиот Орален Чистење Заби Линија Семејство Пластични чепкалки за заби(100Packs, Две Кутии)

Расположливиот Орален Чистење Заби Линија Семејство Пластични чепкалки за заби(100Packs, Две Кутии)

DEN 230.16

Тековен
Во магацинот.

100 PCS за еднократна употреба забен конец глави за чиста/хигиенски средно-тешка коса, совршена за семејствата, хотели, туристички.Функција : flosses чистење помеѓу тесни забите, го стимулира непцата и ги отстранува храна и остаток, делите отпорни.Секојдневна употреба помага борбата лош здив и гингивит.Употреба : текстура ги собереш длабоко чисти помеѓу забите и го стимулира непцата, Двете деца и возрасни може да го користат.Штити од расипување на забите и заболување на непцата, соодветен и безбеден за сите на семејството да го користите.Опис на производот : Тројно чистење забен конец серија, невкусна за еднократна употреба конец висока цврстина toothpick стап, чиста / хигиенски, со носење и toothpick, идеално за семејства, хотели, туристички Производ Карактеристики : Материјал : Пластични Боја : бела Количина : 100 Пакетот вклучува : 100 x расположливиот конец.

Параметри на производот