.

Табела Врвот Двострано Pegboard Кат Рек - 40 x 66 x 25 од TTKing

Табела Врвот Двострано Pegboard Кат Рек - 40 x 66 x 25 од TTKing

DEN 1403.76

Тековен
Во магацинот.

Се користи во отворено производство области или установи без ѕид складирање.Два пати на чување во истиот простор. 9/32" дијаметар дупки се распоредени 1" се распаѓа.Тешка должност, 20-мерач челик панел со 11-мерач застане.Кат монтажа хардвер вклучени.Двострано Задржи алатки организирана и се достапни во близина на машини и workstations.Се користи во отворено производство области или установи без ѕид складирање.Два пати на чување во истиот простор. 9/32" дијаметар дупки се распоредени 1" се распаѓа.Тешка должност, 20-мерач челик панел со 11-мерач застане.Кат монтажа хардвер вклучени.Целокупната Димензии : Вкупно (Вистински) : 39 1/2 x 66 1/2 x 25" (Ш x В x Д) Подот Anchoring Дупки (Дијаметар) : 5/8".

Параметри на производот