.

6 Pack Еспресо Снимен Очила, OAMCEG 2.7 Унци Двоен Ѕид Еспресо Шолја Термо Изолирани Мали Чаши Еспресо, Млеко Cappuccino Млеко Сок Кафе Чаши (Сет од 6, 2.7 мл)

6 Pack Еспресо Снимен Очила, OAMCEG 2.7 Унци Двоен Ѕид Еспресо Шолја Термо Изолирани Мали Чаши Еспресо, Млеко

DEN 407.76

Тековен
Во магацинот.

Двоен Ѕид Дизајн - Нашата специјална 2.7 унца двоен ѕид термо изолирани дизајн спречува несакани преносот на топлината.Во меѓувреме исто така, ги чува вашите пијалаци топла или ладна за подолго време.Лесно да се Чисти, Изградена на Последниот - Изградена од највисок квалитет borosilicate стакло.Мулти-Use - Тоа може да е мали чаши еспресо кафе, кафе млеко чаши, cappuccino чаши, чаши чај и десерт чаши.Совршен Подарок - Убаво стокмено, demitasse тематските пакет прави класична подарок за секое кафе љубовник!. 30 Ден Без Чип Гаранција - купувањето е поддржани од страна на нашите ексклузивни 30 ден производителот гаранција - OAMCEG ќе им понуди бесплатен замена или рефундирање ако нешто тргне наопаку со производот.

Параметри на производот