.

Табела Влошки Правоаголна Маса Крпа Памук, Лен Tablecloth Дома Декор Табела Покрие Заштитник Трпезариска Маса Покритие за Кујна Чај Маса 140X140Cm

Табела Влошки Правоаголна Маса Крпа Памук, Лен Tablecloth Дома Декор Табела Покрие Заштитник Трпезариска Маса

DEN 1317.60

Тековен
Во магацинот.

1. Големина : 140x140cm. 2 Washing вештини : миење на рацете може подобро одржување и продолжување на работниот век на tablecloth, или за миење на мека опрема на машината за перење. 3. Повеќе намени : tablecloths се погодна за внатрешна и надворешна употреба, тераси, излети, градини, кујни, јадење соби и соби за непушачи. 4. Ткаенината е мека. 5. Безбедноста и здравјето : нема мирис.

Параметри на производот