.

ДЕЛТА Windemere Крпа Прстен, Хром, Бања Прибор, 70046 7.25 x 6.38 x 6.38 Инчи

ДЕЛТА Windemere Крпа Прстен, Хром, Бања Прибор, 70046 7.25 x 6.38 x 6.38 Инчи

DEN 380.16

Тековен
Во магацинот.

Ѕидот монтирани дизајн за бања практичноста и организација.Полиран хром нуди зачудувачки сјај и вродена флексибилност од страна на спарување јасни линии и светли белци.Таа креира смели, модерен контраст, но тоа функционира подеднакво добро со гроздобер стил и традиционалните места за да се пренесе навестување на носталгија.Има трајни, долго-траен заврши за да помогне во спречување на корозија, дупка или бојата, па можете да уживате во поглед ќе љубов за живот.Направена од високо квалитетни цинк умре екипа за долгорочна употреба.Има една рака крпа за да се задржи објекти во раце дофат.Опис на производот Заврши изглед на вашата бања со овој Windemere Крпа Прстен.ДЕЛТА прави инсталација бриз за викенд DIYer со вклучување на сите монтажа хардвер и лесен-за-разбере инструкции за инсталација.Можете да ги инсталирате со доверба.Од Производителот На извајани облини на Windemere Бања Серија донесе еден чуден допир на бања.Координатен вашата бања со Windemere додатоци.

Параметри на производот