.

NLYWB Пренослив Лаптоп Маса,Виткање Маса Круг Биро Кревет Троседот Компјутер Биро со Лаптоп Стојат и Лаптоп Послужавник,1

NLYWB Пренослив Лаптоп Маса,Виткање Маса Круг Биро Кревет Троседот Компјутер Биро со Лаптоп Стојат и Лаптоп

DEN 1341.60

Тековен
Во магацинот.

На овој начин, не само што луѓето може да имаат корист од тоа, но исто така и опрема.Неприродната седи држење во лаптоп е посериозна отколку да седат пред десктоп компјутер и може трајно да предизвика здравствени проблеми.Можете да го користите на креветот, софа, маса, тепих, тревник да уживате во Интернет. ★[Подобро Држење на телото] : се Задржи лаптоп во удобно држење, можете да напишете на тастатурата и читање на екран, а со тоа намалување на замор на зглобовите, вратот и грбот. ★[Спречи предмети од прегревање] : дупки во фиоката може да се подобри струење низ лаптоп и чувајте го на ладно; нема потреба да се грижите за ефикасноста на деградација, дефекти и систем на хаварии предизвикани со прегревање.Производ specifications Weight : 1.Секој кој често работи на лаптоп или само користи лаптоп за сурфање знае дека свиткана положба на телото може да предизвика назад проблеми.★[Супер Прилагодливи] : На нозете може да се ротира 360 степени во 15 степен на зумот; можете да ја прилагодите висина и агол за да одговара на вашите различни позиции-седи на троседот, лежејќи на кревет, па дури и стои на маса. ★[Мулти-цел] : Тоа исто така може да се користи и како вертикална маса, кревет рамка, публикации, таблет компјутер рамка, пишување на работна маса или игра на маса.Со цел да се седи како права како е можно во предниот дел на лаптоп, тоа е најдобро да се користи лаптоп застане тука.

Параметри на производот