.

Cuisinart MW89-11 11Pc Мат Бела Сет

Cuisinart MW89-11 11Pc Мат Бела Сет

DEN 5518.80

Тековен
Во магацинот.

Премиум nonstick внатрешни работи и елегантен мат бела надворешноста.Контрола стап се справи со Индукција Подготвени.Професионални нерѓосувачки челик изградба.Powerbond влијание врзани на алуминиум куќишта база.Ненадмината на топлината.Оваа премија 11-парче сет вклучува сите садови essentials за класичен готвење техники како бавно simmers, нежен браунинг и намалување на течности и е, исто така, фурна безбедно.Овој сет карактеристики влијание врзани на алуминиум куќишта база за брзо и дури и греење.Нерѓосувачки челик готвење површина не стане discolored, реагираат со храна, или да се измени вкусови.Оваа садови е машина за миење садови безбедно така расчистување е погодно да се расправаме слободни.Убава бела мат надворешноста brightens до вашата кујна и надополнува секоја кујна décor.

Параметри на производот