.

FODETAILS 2 парчиња Надворешни ssd 8tb 4tb 2TB 1TB Уред за Складирање на Надворешен Тврд Диск Мобилни Цврста Состојба Диск, Компатибилни со КОМПЈУТЕР Лаптоп и Mac (Капацитет : 8TB, Б

FODETAILS 2 парчиња Надворешни ssd 8tb 4tb 2TB 1TB Уред за Складирање на Надворешен Тврд Диск Мобилни Цврста

DEN 787.20

Тековен
Во магацинот.

1 технологија го прави овој USB хард диск побрзо, овозможува брзо за пренос на податоци со сигурен складирање на податоци.Совршен екстра простор за вашиот компјутер и да игра конзола.Plug & Play==Ова надворешен диск кутија е подготвен за употреба, без надворешно напојување или инсталацијата на софтвер кои се потребни.Брзо надворешен хард диск== Надгради USB 3.Цврст, shockproof & вибрации отпорни на метална Школка за издржливост и безбедност, овој надворешни SSD може да се пофали ефикасна топлина мијалник да остане кул со ниска потрошувачка на енергија за сигурен пренос на податоци.

Параметри на производот