.

Американската Направени Од Не ' Рѓосувачки Челик Двојно Ракавица Кутија Со Држач/Фармацевт (Вклучува 5 Година Гаранција)

Американската Направени Од Не ' Рѓосувачки Челик Двојно Ракавица Кутија Со Држач/Фармацевт (Вклучува 5 Година

DEN 959.76

Тековен
Во магацинот.

Нерѓосувачки челик сила и издржливост.Има 2 ракавица кутии.Точење мерка 11 H x 11 W x 4 D.Лесно да се чисти, оптоварување и планината. 3 година.Челик ракавица кутија носители се изградени за тешки употреба.Изградена на трајни производи од не ' рѓосувачки челик, тие се место заварени за елегантни, лесно да се грижи за крај што ќе го издржат години на употреба и се уште изгледа нови.Тие се идеални за употреба во медицински, лабораториски и храна првично функции или која било област каде Вкрстена контаминација е прашање ПР заштитни ракавици се потребни.Овие носители се едноставни да се вчита и може да се монтира вертикално или хоризонтално на различни површини.Секоја единица можат да се сместат до две различни ракавица големини за да се исполнат вработените потреби.

Параметри на производот