.

Colcolo Железо на Монистра Кристал Трим Синџир W/Сино Faux Камен Cyrstal Applique 25mm

Colcolo Железо на Монистра Кристал Трим Синџир W/Сино Faux Камен Cyrstal Applique 25mm

DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

Совршен за свадба букети, партија маси, ,вазни, торта стои, столици и други посебни Занаети.Одличен подарок за Божиќ, тематските партии, булчински и тушеви, graduations, годишнини, празници, и сезонски настани итн.Уникатен топла топи Железо на лепило дизајн, тоа е многу лесен и удобен за користење.Погоден за DIY облека, Ремени, чанти, чевли ,Капи, Свадба се Облекуваат, мобилен телефон и други додатоци за декорација.Врежани Нерегуларни Faux sapphire Монистра & Метални Синџир Оркестарот на трим, тоа е многу убава за жените и мажите.Опис : Врежани Нерегуларни Faux sapphire Монистра & Метални Синџир Оркестарот на трим, тоа е многу убава за жените и за мажите - Уникатен топла топи Железо на лепило дизајн, тоа е многу лесен и удобен за употреба - Погоден за DIY облека, Ремени, чанти, чевли ,Капи, Свадба се Облекуваат, мобилен телефон и други додатоци за декорација - Совршени за свадба букети, партија маси, ,вазни, торта стои, столици и други посебни Занаети - Одличен подарок за Божиќ, тематските партии, булчински и тушеви, graduations, годишнини, празници, и сезонски настани etc Specification : - Материјал : Кристал кристал, тоа е брендот и сјајот и shinning, - Должина на : Прибл. 100cm / 39.37 инчен( 1 Двор ) - Ширина : Прибл. 2cm / 0.79 inch Package Вклучува : 1 Парче Кристал Кристал Applique.

Параметри на производот