.

2XU Жените Core Компресија 3/4 Хулахопки, Црна/Нерон, Средни/Високи

2XU Жените Core Компресија 3/4 Хулахопки, Црна/Нерон, Средни/Високи

DEN 1918.80

Тековен
Во магацинот.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 72% Најлон/28% Elastane.Увезени.Машина За Миење.Бенефиции : ја поддржува и штити gluts, Киднапери, тоа бенд, quad & hamstring мускулите и мускулна за задржување намалува вибрациите & осцилација подобрена мускулна усогласување.Карактеристики : средината на пораст рамен корселе за безбедна одговара на заштитен фактор 50 заштита од Сонце дише & лесен.Ткаенини : PWX flex 70 denier компресија Медицински кружни поврзана ткаенина конструкција за 360 степени во согласност но моќни притисок invista lycra за заверена од Тебе компресија.Активна Употреба : обука, конкуренцијата, спортски аеробик, трчање, одење, возење велосипед, фитнес/фитнес, генерален спорт, Гребло/спортови на вода и на отворено за спорт.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Дали во салата, на полето, на суд или удар на тротоарот овие 3/4 хулахопки обезбедува моќни мускулите поддршка и заштита на горниот дел од ногата.Пар врати со 2 XU компресија чорапи или теле ракави, за дипломирани компресија бенефиции.

Параметри на производот