.

Шетач Footmuff Cosytoes, Pushchair & Pram Footmuffs Бебе Вреќа за Спиење, Windproof и Ладно-Доказ Топло Бебе Ќебе за 0-12 Месечно Бебе

Шетач Footmuff Cosytoes, Pushchair & Pram Footmuffs Бебе Вреќа за Спиење, Windproof и Ладно-Доказ Топло Бебе

DEN 314.40

Тековен
Во магацинот.

УНИВЕРЗАЛНА ОДГОВАРА : 90x45cm/35.43x17.71in.Одговара на доенчиња 0-12 месеци, да ги Задржи вашето бебе да спие подолго.Одговара 3 и 5 точка темперамент.БЕБЕ ВРЕЌА за СПИЕЊЕ : се Дава најмногу удобно топлина за бебето, завиткани во двострано фланелен боксери, и надворешниот слој е направен од лен да се направи тоа водоотпорен и Дише.Бебе 0-12 месеци.ГОЛЕМ SPACEt железо или кајгана. 5.Многу нога соба.Пакетот Вклучува : 1x Вреќа за Спиење.

Параметри на производот