.

Мали Ѓубре Торба, 2.6 Галон Кеси за Отпадоци FORID Бања Ѓубре може да Облоги за Спалната соба Домашна Кујна 150 Брои 5 Боја

Мали Ѓубре Торба, 2.6 Галон Кеси за Отпадоци FORID Бања Ѓубре може да Облоги за Спалната соба Домашна Кујна

DEN 383.76

Тековен
Во магацинот.

❤【Одговара Најмногу на Мали Ѓубре Лименки】големината на нашата бин облоги е 15.Тоа не ги повредува луѓето, можете да ги користите овие мали кеси ѓубре со самодоверба, дури и бремени жени или деца може да се користи безбедно.Овој вид на материјал може да се направи мали кеси за отпадоци посилна од останати мали кеси за отпадоци.6 галон кеси за отпадоци, вклучуваат Сина, Зелена, Розова, Жолта и Виолетова. ❤【Еко-Пријателски & Екстра Јаки Материјал】FORID 2. 150 точки од 5 ролни 2.

Параметри на производот