.

Притиснете - За Нокти, Имагинацијата На Љубовта Долго Балерина, Лажни Нокти

Притиснете - За Нокти, Имагинацијата На Љубовта Долго Балерина, Лажни Нокти

DEN 360.00

Тековен
Во магацинот.

1 Секој сет со 30 парчиња нокти во 12 различни големини во една кутија, тие се погодни да се избере соодветна големина која одговара на вашите секој прст. 2 Кога не е во употреба, да се чува вон дофат на деца. 3 Уникатен contoured форма, добар изглед и практични, направени од страна на напредни слој процес на изработка. 4 Оваа колекција е инспирирана од "ЉУБОВТА САКА ДА ја САКААТ ЉУБОВТА-Џејмс Џојс".

Параметри на производот