.

Anysecu Двојна Бенд HH-N2RS Антена+Магнетни Планината База+5m Кабел за Автомобил Возило Мобилен Радио-апарат KT-8900/KT-980 Плус

Anysecu Двојна Бенд HH-N2RS Антена+Магнетни Планината База+5m Кабел за Автомобил Возило Мобилен Радио-апарат

DEN 479.76

Тековен
Во магацинот.

Сосема Нов!Кратко/Мини, само 9cm долго антена со PL-259 за Автомобил Мобилен Радио.Фреквенција Dual Band : 136-174 Mhz&400-470 Mhz.со Магнетни Планината База+5m Кабел.ние ќе брод од НАС магацин , тоа обично трае 3-5 дена да пристигне во вашата страна.Фреквенција : Dual Band136-174 MHz & 400-470 MHz Стекнат : 2.5/3d B Max Моќност : 50 WATTS V. S. W. Р : ПОМАЛКУ од 1,5 Отпорност : 50 ohm Конектор : PL259 UHF Тип Антена Висина : 9cm Должина на Коаксијален Кабел : 5 Метри Тип на Коаксијален Кабел : RG-58/U Магнетни Планината Дијаметар : 9cm Тежина : 680g Боја : црна Пакет Содржина : 1× HH-N2 RS Двојна Бенд Стелт Антена Боја црна 1× Магнетни Планината со 5 M RG-58/U Коаксијален Кабел.

Параметри на производот